Partnerzy techniczni

Partner złoty

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Partner srebrny

Image
Image
Image
Image

Partner brązowy

Image
Image
Image
Kongres SAFE PLACE jest wydarzeniem, które pozwala uczestnikom na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru zabezpieczeń technicznych, prezentowanymi przez naszych Partnerów.

Zachęcamy przedsiębiorców działających w branży bezpieczeństwa do udziału w Kongresie w formule Partnera technicznego, by na stoiskach wystawienniczych i w czasie sesji plenarnych oraz warsztatów przedstawić specjalistyczny sprzęt, urządzenia lub materiały promocyjne związane z tematyką konferencji i podnoszące jej wymiar merytoryczny w zakresie obszaru zabezpieczenia technicznego, teleinformatycznego czy w innym wymiarze bezpieczeństwa.

W tym roku proponujemy Państwu innowacyjną formułę bezpośredniego kontaktu z uczestnikami Kongresu – w trakcie warsztatów każdy z Partnerów będzie mógł przeprowadzić praktyczne pokazy działania prezentowanych rozwiązań i urządzeń, a atrakcyjna formuła przedsięwzięcia zapewni wysoką frekwencję na warsztatach.

Udział Partnerów technicznych jest możliwy w ramach trzech pakietów: złotego, srebrnego lub. Aby zapoznać się ze szczegółami świadczeń w ramach poszczególnych pakietów, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej dokumentami.

Dodatkowych informacji udzieli Zastępca Przewodniczącego ds. Partnerów Technicznych mgr Marcin Kożuszek, tel.: 790 426 668, e-mail: kongres@safeplace.edu.pl

Dlaczego warto?

SAFE PLACE to największe cykliczne wydarzenie tej kategorii w Polsce
Posiadamy prestiżowe patronaty i współorganizacje instytucjonalne
Każdego roku Kongres odwiedza ponad 350 uczestników
Uczestnicy Kongresu to przedstawiciele obiektów Infrastruktury Krytycznej,
budynków użyteczności publicznej oraz instytucji bezpieczeństwa narodowego
Jest to wydarzenie B2B
Zapewniamy atrakcyjną – praktyczną formułę przekazywania wiedzy
Jakość organizacyjna na najwyższym poziomie
Atrakcyjna formuła udziału Partnerów Technicznych

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi edycjami Kongresu