Kongres SAFE PLACE jest wydarzeniem, które pozwala uczestnikom na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru zabezpieczeń technicznych, prezentowanymi przez naszych Partnerów.

Zachęcamy przedsiębiorców działających w branży bezpieczeństwa do udziału w Kongresie w formule Partnera technicznego, by na stoiskach wystawienniczych i w czasie sesji plenarnych oraz warsztatów przedstawić specjalistyczny sprzęt, urządzenia lub materiały promocyjne związane z tematyką konferencji i podnoszące jej wymiar merytoryczny w zakresie obszaru zabezpieczenia technicznego, teleinformatycznego czy w innym wymiarze bezpieczeństwa.

W tym roku proponujemy Państwu innowacyjną formułę bezpośredniego kontaktu z uczestnikami Kongresu – w trakcie warsztatów każdy z Partnerów będzie mógł przeprowadzić praktyczne pokazy działania prezentowanych rozwiązań i urządzeń, a atrakcyjna formuła przedsięwzięcia zapewni wysoką frekwencję na warsztatach.

Udział Partnerów technicznych jest możliwy w ramach czterech pakietów: platynowego, złotego, srebrnego lub brązowego. Aby zapoznać się ze szczegółami świadczeń w ramach poszczególnych pakietów, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej dokumentami.

Dodatkowych informacji udzieli Zastępca Przewodniczącego ds. Partnerów Technicznych mgr Marcin Kożuszek, tel.: 790 426 668, e-mail: kongres@safeplace.edu.pl

Dlaczego warto?

SAFE PLACE to największe cykliczne wydarzenie tej kategorii w Polsce
Posiadamy prestiżowe patronaty i współorganizacje instytucjonalne
Każdego roku Kongres odwiedza ponad 350 uczestników
Uczestnicy Kongresu to przedstawiciele obiektów Infrastruktury Krytycznej,
budynków użyteczności publicznej oraz instytucji bezpieczeństwa narodowego
Jest to wydarzenie B2B
Zapewniamy atrakcyjną – praktyczną formułę przekazywania wiedzy
Jakość organizacyjna na najwyższym poziomie
Atrakcyjna formuła udziału Partnerów Technicznych

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi edycjami Kongresu