Partnerzy techniczni

Kongres SAFE PLACE jest wydarzeniem, które pozwala uczestnikom na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru zabezpieczeń technicznych, prezentowanymi przez naszych Partnerów.

Partnerzy platynowi

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Partnerzy złoci

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Partnerzy srebrni

Image
Image
Image
Image

Partnerzy brązowi

Image
Image
Image

Propozycja udziału

Zachęcamy przedsiębiorców działających w branży bezpieczeństwa do udziału w Kongresie w formule Partnera technicznego, by na stoiskach wystawienniczych i w czasie sesji plenarnych oraz warsztatów przedstawić specjalistyczny sprzęt, urządzenia lub materiały promocyjne związane z tematyką konferencji i podnoszące jej wymiar merytoryczny w zakresie obszaru zabezpieczenia technicznego, teleinformatycznego czy w innym wymiarze bezpieczeństwa.

W tym roku proponujemy Państwu innowacyjną formułę bezpośredniego kontaktu z uczestnikami Kongresu – w trakcie warsztatów każdy z Partnerów będzie mógł przeprowadzić praktyczne pokazy działania prezentowanych rozwiązań i urządzeń, a atrakcyjna formuła przedsięwzięcia zapewni wysoką frekwencję na warsztatach.

Udział Partnerów technicznych jest możliwy w ramach czterech pakietów: platynowego, złotego, srebrnego lub brązowego. Aby zapoznać się ze szczegółami świadczeń w ramach poszczególnych pakietów, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej dokumentami.

Dodatkowych informacji udzieli Zastępca Przewodniczącego ds. Partnerów Technicznych mgr Marcin Kożuszek, tel.: 790 426 668, e-mail: kongres@safeplace.edu.pl

Dlaczego warto?

01

SAFE PLACE to największe cykliczne wydarzenie tej kategorii w Polsce

02

Posiadamy prestiżowe patronaty i współorganizacje instytucjonalne

03

Każdego roku Kongres odwiedza ponad 350 uczestników

04

Uczestnicy Kongresu to przedstawiciele obiektów Infrastruktury Krytycznej, budynków użyteczności publicznej oraz instytucji bezpieczeństwa narodowego

05

Jest to wydarzenie B2B

06

Zapewniamy atrakcyjną – praktyczną formułę przekazywania wiedzy

07

Jakość organizacyjna na najwyższym poziomie

08

Atrakcyjna formuła udziału Partnerów Technicznych

Zostań Partnerem Kongresu